




Торцювальна пила Kraissmann 1800 GS 210
Торцювальна пила Kraissmann 1800 GS 210, призначена для виконання поздовжнього, поперечного і кутового пиляння заготовок з деревини, пластику, м'яких металів. Інструмент оснащений потужним двигуном на 1800 Вт. Кут нахилу пильного полотна 45?, а кут повороту робочого столу становить 90?.
Високу точність різання забезпечує робочий стіл, обладнаний поворотною лінійкою. Для обробки довгомірних заготовок передбачені додаткові упори.
Чистоту робочої зони забезпечує ефективна система пиловидалення. Для цього передбачена можливість відводу стружки і тирси в пилозбірник або пилосос.
Для безпечного використання інструменту пиляльний диск оточений прозорим захисним кожухом, який, крім усього іншого, забезпечує прекрасний огляд лінії різу. Блокування пускової кнопки попереджає випадковий запуск двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Максимальна ширина пропилу | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропилу | 70.0 мм |
- Ціна: 4 036 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2127
Дискова пила торцювальна Kraissmann 1800 GS 210
4 036 ₴
- +380 (50) 058-40-36МТС
- +380 (96) 679-92-48Київстар






