




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова Procraft 2000/185
Пила дискова ProCraft KR-2000 -це напівпрофесійний інструмент для розпилювання полімерних і деревних матеріалів, двп, дсп, мдф в режимі середньої інтенсивності роботи до 45 хв, при максимальному навантаженні . Циркулярна пила ProCraft KR-2000 є універсальним, високопродуктивним інструментом з відмінними характеристиками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Мережа 220В |
| Вага | 6.2 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Procraft |
| Діаметр посадочного отвору | 20.0 мм |
- Ціна: 2 635 ₴




