




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вибрационная шлифмашина KRAISSMANN 250 MS-A 12 - качественный, надежный инструмент бытового класса основным назначением, которого является шлифование различных поверхностей: стен, деревянных изделий, автомобильных деталей и пр. Для быстрой замены шлифшкурки в модели KRAISSMANN 250 MS-A 12 предусмотрен прижимной механизм с обеих сторон подошвы. Благодаря очень высокой мощности двигателя (250Вт), шлифмашина может выдерживать длительные нагрузки. Кнопка включения имеет функцию фиксации, что значительно облегчает работу. Модель оснащена сменной шлифовальной платформой.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Ергономічний дизайн
- Збалансованість конструкції
- Блокування кнопки включення
- Регулятор оборотів
- Алюмінієве підставу
- Фіксатор наждачного паперу
- Змінна шліфувальна платформа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 250
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Тип шліфмашини: вібраційна
- Розміри підошви, мм: 90*187
- Кількість коливань в хв.: 6000-12000
- Амплітуда коливань, мм: 2,0
- Робоча поверхня (прямокутна): 90х187 мм
Робоча поверхня (трикутна): 148х148х100 мм - Вага, кг: 1,65
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шліфмашина Kraissmann 270 SS 12
- Пилозбірник
- Змінна шліфувальна платформа
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4172
Вібраційна шліфмашина KRAISSMANN 250 MS-A 12
1 350 ₴
- +380 (50) 058-40-36МТС
- +380 (96) 679-92-48Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





