




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вибрационная шлифмашина KRAISSMANN 270 SS 12 - качественный, надежный инструмент бытового класса основным назначением, которого является шлифование различных поверхностей: стен, деревянных изделий, автомобильных деталей и пр. Для быстрой замены шлифшкурки в модели KRAISSMANN 270 SS 12 предусмотрен прижимной механизм с обеих сторон подошвы. Благодаря очень высокой мощности двигателя (270Вт), шлифмашина может выдерживать длительные нагрузки. Кнопка включения имеет функцию фиксации, что значительно облегчает работу.
Перед отправкой весь инструмент проходит обязательное тестирование.
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн
- Збалансованість конструкції
- Блокування кнопки включення
- Регулятор оборотів
- Алюмінієве підставу
- Фіксатор наждачного паперу
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, Вт: 270
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Тип шліфмашини: вібраційна
- Розміри підошви, мм: 90*187
- Кількість коливань в хв.: 7000-12000
- Амплітуда коливань, мм: 2,0
- Вага, кг: 1,65
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Шліфмашина Kraissmann 270 SS 12
- Пилозбірник
- Наждачное полотно
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1.65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4112
Вібраційна шліфмашина KRAISSMANN 270 SS 12
1 181 ₴
- +380 (50) 058-40-36МТС
- +380 (96) 679-92-48Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





